Главная Головна В 2017 році на автодорогу “Дніпро-Царичанка-Решетилівка” витратять 350 мільйонів

В 2017 році на автодорогу “Дніпро-Царичанка-Решетилівка” витратять 350 мільйонів

1

У 2017 році Служба автомобільних доріг у Полтавській області планує приступити до капітального ремонту автодороги Р-52 “Дніпро — Петриківка — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка”. Всього ремонт дороги за 3 роки витратять 11 млрд грн.

Про це повідомляє “Полтавщина”.

З 11 млрд гривень на Полтавську область припадає — 5 млрд 900 млн грн. У 2017 році Полтавщина планує використати 350 млн грн інвестиційних коштів (які вже прописані в держбюджеті), не враховуючи коштів з обласного бюджету — 15 млн грн.

Як повідомив начальник САД у Полтавській області Володимир Трояновський, бізнесу із Дніпра не зовсім вигідно везти або отримувати товари через Полтаву, з виходом на міжнародну трасу М-03 “Київ — Харків”.

— Водії автомобілів з Кременчука, а дорога М-22 “Полтава — Олександрія” перетинається із Р-52 в Кобеляцькому районі поблизу Бутенок, також більш охоче звертатимуть саме на цю дорогу, щоб їхати у напрямку Києва, — говорить Володимир Трояновський. — Окрім цього Міноборони визначила цю дорогу, як стратегічну. Тому 80% автомобілів, які проїжджають цією дорогою, — це вантажівки. І якщо раніше дорогою курсувало до 100 автомобілів за добу, то зараз — до 500.

Тому, як і сказано вище, область отримає під цей проект 350 млн грн тільки від інвестора, із них — 200 млн підуть на розв’язку на перетині з автодорогою Полтава — Кременчук, решта — на ділянку між Дніпропетровською та Полтавською областями.

map