Главная Головна Капітальний ремонт дороги по вулиці Гірників сьогодні один з найбільших міських проектів...

Капітальний ремонт дороги по вулиці Гірників сьогодні один з найбільших міських проектів – Биков

  0

  Ремонт дорожнього покриття та системи зливової каналізації на розі вулиць Гірників та Молодіжна входить в активну фазу.

  P61019-141918-5555Мер Горішних Плавнів повідомив про хід ремонтних робіт по вулиці Гірників. Про це йдеться на офіційному сайті міської ради.

  Наразі асфальт дорожнього покриття буде знято до бетону. Демонтаж бетонного покриття, товщина якого сягає до 30 см, здійснюватися не буде, бо процедура дорога. Зняте асфальтове покриття буде складуватися на території КП “СпецЕко” й використовуватиметься повторно на господарських роботах у ході ремонту внутрішньоквартальних проїздів, доріг приватного сектору.

  На бетонне покриття буде укладено чорновий шар асфальту, на який покладуть геополотно (геотекстиль). Головна сфера застосування дорожнього геотекстилю – це будівництво автомагістралей.

  Вперше в місті в ході реконструкції дороги буде використано в якості бордюр натуральний граніт – довговічний будівельний матеріал. Дмитро Биков зазначив, що це дорого, але назавжди. На реалізацію проекту з міського бюджету виділено 10 млн грн.

  Роботи буде виконує дорожньо-будівельне управління № 9 з міста Лубни. Підрядна організація презентувала найкраще технічне рішення виконання проекту, запропонувала найнижчу ціну.

  Паралельно з дорожніми роботами буде розпочато реконструкцію старої зливової каналізації на розі вулиць Гірників-Молодіжна, яка існує близько 56 років та не справляється з відводом дощової води з перехрестя.