Главная Головна Комунальні служби Горішніх Плавнів просять мешканців повідомляти про небезпечні бурульки

Комунальні служби Горішніх Плавнів просять мешканців повідомляти про небезпечні бурульки

  0

  Для своєчасного знешкодження крижаних утворень, які несуть небезпеку людям, департамент житлово-комунального господарства просить громадян повідомити за телефоном 2-59-81.

  P61206-08-burulkiНа сайті міської ради Горішіх Плавнів департамент житлово-комунального господарства розмістив попередження про небезпеку від падіння бурульок.

  “У зв’язку зі змінами температури повітря в місті з’являється щорічна небезпека для громадян у вигляді величезних бурульок,” – йдеться в повідомленні.

  Особливо небезпечні заледеніння на багатоповерхівках, оскільки візуально їх не завжди можна помітити. Смертельну травму можна отримати в будь-яку секунду. У зв’язку з цим рятувальники звертаються до комсомольчан з проханням обережно ходити поблизу під’їздів багатоповерхових будинків та біля входів в торгові майданчики або магазини.

  Щоб не отримати травму від падіння бурульок, рятувальники нагадують основні правила безпеки: при ходьбі уздовж будівель йдіть на безпечній відстані від стін (не ближче 5-10 метрів); не стійте під карнизами будинків, на яких можуть утворитися або утворилися бурульки; проходячи потенційно небезпечні місця, переконайтеся у відсутності загрози падіння бурульок.

  Департамент житлово-комунального господарства звертається до керівників і власників житлових та адміністративних будинків, суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, ресторанного господарства і побутового обслуговування населення з проханням провести очищення дахів і карнизів будівель від снігу і бурульок. Якщо ж такої можливості немає, необхідно обмежити доступ громадян до цих небезпечних ділянок.