Главная Головна На Полтавщині презентували пересувну криміналістичну лабораторію

На Полтавщині презентували пересувну криміналістичну лабораторію

0

Начальник слідчого відділу Головного управління Національної поліції в Полтавській області Сергій Чиж презентував нову криміналістичну лабораторію.

Повідомляє np.pl.ua.

PM658image005Пересувну криміналістичну лабораторію створили на базі слідчого управління ГУ НП у Полтавській області, основним завданням роботи якого є обслуговування особливо тяжких та найбільш резонансних злочинів, а також контроль роботи та допомога інспекторам-криміналістам на місцях.

Поки така лабораторія єдина в області, але в поліції запевняють, що працюватиме вона цілодобово, та за потреби виїжджатиме на усі справи.

Як розповів начальник відділу криміналістичного забезпечення при слідчому управлінні ГУНП в Полтавській області Олександр Онупко, лабораторія, що створена на базі автомобіля “Volkswagen Т — 5”, обладнана найсучаснішою криміналістичною та освітлювальною технікою для проведення висококваліфікованого огляду місця події будь-якого ступеню складності за будь-яких погодних умов та освітлення. На її обладнання витратили близько мільйона гривень.