Главная Головна На Полтавщині спостерігається найвищий за 5 років рівень захворюваності на ГРІ

На Полтавщині спостерігається найвищий за 5 років рівень захворюваності на ГРІ

0

Ситуація щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції викликає занепокоєння, хоча епідемії в області ще немає.

За даними «Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України», на Полтавщині продовжується сезонний ріст захворюваності на гострі респіраторні інфекції. Показник захворюваності на ГРІ є нижчим за епідпороговий, однак захворюваність по області є найвищою за останні роки. У деяких містах та районах спостерігається ріст захворюваності з досягненням показників, які значно перевищують характерні для даного періоду року. Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Так, за минулий тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 7 тисяч 112 осіб. Показник захворюваності склав 497 на 100 тисяч населення (на 3% нижче за епідпороговий). Порівняно з попереднім тижнем спостерігається ріст на 8,3%. Показник захворюваності — найвищий більш, ніж за 5 років (з 2010 року за даний тиждень показники захворюваності складали від 390 до 484 на 100 тисяч населення).

Дітей захворіло 4 тисячі 666 (65% захворілих), показник захворюваності — 198,7 на 100 тисяч дітей, на 4% ріст порівняно з попереднім тижнем (зростання захворюваності відбувається більше за серед дорослого населення).

Перевищення епідпорогових показників спостерігається в Оржицькому (за тиждень захворіло 152 особи, показник — 625,8 на 100 тисяч, госпіталізовано 6 хворих) та Лохвицькому (за тиждень захворіло 306 осіб, показник — 707,4 на 100 тисяч, госпіталізований 1) районах.

Госпіталізовано 247 хворих, що складає 3% від кількості захворілих.

 

poltava.to