Главная Головна Полтавський обласний осередок «БПП» підтримав недовіру голові облради

Полтавський обласний осередок «БПП» підтримав недовіру голові облради

0

На партійних зборах БПП одноголосно проголосували за підтримку недовіри з боку фракції в облраді — голові ради Олександру Біленькому.

doc-bppВідбулися Збори Полтавської регіональної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність». В ході зборів було прийнято відповідне звернення, за яке проголосували 42 учасника зборів, тих хто був «Проти» та «Утримався» — не було.

Полтавські члени пропрезидентської партії підтримали спільну заяву фракції «БПП «Солідарність» в облраді щодо недовіри голові Полтавської облради та члену фракції «БПП» Олександру Біленькому. Учасники зборів конкретизували свої претензії у наступних пунктах:

“1.Олександр Біленький пройшов до облради по списку партії, але за рік так і не вступив до лав партії.
2.Відсутність співпраці керівництва облради з партією щодо проблем територіальних громад.
3.Голова облради неконструктивно проводить сесії облради, а вину за це перекладає на голову фракції «БПП» Андрія Пісоцького.
4.В публічній сфері з’являються заяви, які компрометують членів партії та партію в цілому.”

З огляду на це учасники зборів звернулися до керівника обласної партійної організації та голови фракції Андрія Пісоцького із вимогою консолідувати партійний осередок та фракцію навколо вирішення нагальних проблем територіальної громади. Паралельно із цим учасники партійних зборів висловили підтримку Андрію Пісоцькому.

Тепер залишається зачекати, які наслідки матимуть ці заяви депутатів та членів партії «БПП Солідарність» на позачерговій сесії облради 9 грудня цього року. Також є питання, чи буде звітувати за річну діяльність на посаді Олександр Біленький. Поки що відомо, що він має намір прозвітуватися тільки перед виборцями Решетилівщини.

Нагадаємо, що до проведення цих зборів у публічній площині з’явилася спільна заява депутатів Полтавської облради від «БПП» про недовіру Олександру Біленькому.

До цього голова облради Олександр Біленький, зокрема, заявив наступне:

— … абсолютно очевидним стає факт — Андрій Пісоцький втратив вплив на фракцію БПП, і тепер президентською силою у області «заправляють» інші люди, реалізовуючи свої інтереси.

 

poltava.to