Главная Головна Полтавщина отримає медичне обладнання на 1,6 млн доларів

Полтавщина отримає медичне обладнання на 1,6 млн доларів

0

10 лютого 2017 р. в Департаменті охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації підписано другий контракт на поставку медичної апаратури в рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Контракт підписано з іноземною фірмою, яка перемогла у тендері.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, та Олександра Олійник, представниця компанії «General Electric Healthcare», підписали контракт на поставку медичного обладнання для візуалізації та діагностики серцево-судинних захворювань. Ціна контракту — понад 1,6 млн дол. США.

Фахівці Департаменту охорони здоров’я ОДА, консультанти субпроекту Світового банку, головні лікарі закладів третинного рівня та керівники профільних управлінь Департаменту взяли участь у обговоренні процедури і термінів поставок.

«Для нашої компанії — це перший тендер із таким обсягом поставок, але ми зобов’язуємося поставити найкраще обладнання в оптимальні строки. Першу поставку ми плануємо через 45 днів після оплати замовлення», — зазначила О. Олійник, представник регіонального офісу «GE Healthcare» для України та Грузії.

«Важко переоцінити важливість якісного обладнання на всіх ланках надання медичної допомоги загалом і, перш за все, на рівні надання високоспеціалізованої кардіологічної медичної допомоги», — переконаний директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Компанія «General Electric Healthcare» поставить 36 УЗД-апаратів із кардіопакетами, 4 УЗД-апарати з кардіопакетами експерт-класу, 37 УЗД-апаратів, 4 УЗД-апарати експерт-класу. Постачальник підключить і налаштує апаратуру, а також організує тренінгове навчання для полтавських спеціалістів.