Главная Головна Полтавщина посіла друге місце в Україні по виробництву зерна

Полтавщина посіла друге місце в Україні по виробництву зерна

0

Це другий показник валу зерна по Україні після Вінницької області.

Аграрії Полтавщини намолотили вже 5,2 млн. тонн зернових та зернобобових культур, пише Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Високий результат Полтавська область показує не вперше. Протягом останніх років область стабільно є одним із лідерів в Україні з виробництва зерна, в тому числі кукурудзи.

На сьогодні наші аграрії вже намолотили 1,1 млн. тонн озимої пшениці та 12,3 тис. тонн жита. Середня урожайність пшениці цьогоріч склала 46,0 ц/га, що більше на 2,0 ц/га до минулого року. А жита – 31,3 ц/га, що більше на 3,5 ц/га до минулого року.

Згідно з розпорядженням голови Полтавської ОДА Валерія Головка “Про затвердження заходів щодо забезпечення продовольчої безпеки та стабільності соціальної ситуації на ринку хліба області на 2016/17 маркетинговий рік” відповідним державним органам доручено взяти на контроль постачання та забезпечення співпраці між виробниками зерна, його переробниками і виробниками хліба.

На сьогодні в області налагоджена співпраця ПАТ “Аграрного фонду” з переробниками зерна – Полтавським та Кременчуцьким комбінатами хлібопродуктів. На них отримане ПАТ “Аграрним фондом” зерно переробляється на борошно, а потім реалізовується хлібопекарським підприємствам області за їхніми заявками.