Главная Головна Прем’єра нового шоу — «Фіксі ШОУ – 2. Обережно, Фіксики!» в Горішніх...

Прем’єра нового шоу — «Фіксі ШОУ – 2. Обережно, Фіксики!» в Горішніх Плавнях

  0

  Зустрічайте найочікуванішу Прем’єру «Фіксі ШОУ – 2» 20 листопада о 16:00 в Горішніх Плавнях в Палаці Культури і Творчості!

  Знову найрейтинговіші мультяшні герої Фіксики, популярні у 80-ти країнах світу, запрошують всіх поринути у світ технічних пригод!

  Що ви знаєте про фіксиків? Що вони лагодять механізми, живуть у всіх приладах і бояться людей? А чи знаєте ви, що фіксики люблять гратися, танцювати, співати пісні і веселитися?

  Про це знає Геній Євгенович Чудаков, вчений зі світовим ім’ям. Він винайшов спеціальну машину для збільшення, щоб познайомити всіх глядачів з їх улюбленими фіксиками! Сімка з Ноликом з радістю погоджуються взяти участь в цьому експерименті і стають величезними … Фіксики із задоволенням граються з глядачами, змагаються один з одним, танцюють і співають фіксіпєлкі. Головне — це не потрапити на очі адміністратору залу, Умє Палатовнє! Адже вона не вірить в існування фіксиків…

  А ви хочете дізнатися, як Сімка з Ноликом впораються зі злюкою адміністратором, та пограти з улюбленими героями і отримати неймовірну кількість позитивних емоцій? Тоді обов’язково приходьте на нове «Фіксі ШОУ»!

  «Фіксі ШОУ!» — інтерактивний спектакль-«хеппенінг», який дозволить кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах фіксиків прямо під час вистави. Ви миттєво схопитеся за планшет або телефон, адже це — єдине в Україні ліцензійне шоу від творців мультфільму.

  На всіх чекають гіперреалістичні герої понад два метри заввишки, втілені творцями серіалу в технології 3D-принт, з голосами справжніх фіксиків: вони говорять на сцені, як на екрані; дивовижні декорації і спецефекти; ігри та веселощі.

  Дійові особи: Сімка, Нолик, Ума Палатовна Занозіна, Геній Євгенович Чудаков.

  Маленькі глядачі будуть у захваті!

  Кожен малюк буде залучений в дію і відчує себе потрібним і незамінним.

  «Фіксі ШОУ!» — це найнезвичайніша вистава в історії дитячих свят! Це абсолютний ХІТ!

  P.S. Дітям до 4-х років вхід безкоштовно без надання окремого місця у супроводі дорослих (квиток потрібний тільки дорослому).

  Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година.

  Квитки в касі ПК. Вартість від 80 грн.

  Довідки за тел. 2-18-18, 067-503-95-84