Главная Головна СБУ прокоментувало обшуки Полтавського офiсу “Укргазвидобування”

СБУ прокоментувало обшуки Полтавського офiсу “Укргазвидобування”

0

СБУ прокоментувало обшуки Полтавського відділення ПАТ “Укргазвидобування”: посадовці привласнили близько 100 млн. грн.

СБУ та прокуратура 8-го лютого обшукали офіси відділень ПАТ “Укргазвидобування” у Києві, Полтаві, Харківській області, а також приватних охоронних структур. Посадові особи компанії звинувачуються у виведенні грошей з компанії.

Зокрема, менеджери головного офісу та філій, нехтуючи законодавчу заборону, щодо охорони приватними фірмами важливих об’єктів державної власності, саме через надання охоронних послуг налагодили механізм, що забезпечив їм “перекачування” коштів компанії.

Глава компанії “Укргазвидобування” Олег Прохоренко, коментуючи обшук співробітниками СБУ і ГПУ офісу “Укргазвидобування”, заявив, що компанії нічого приховувати і вона відповідає на всі законні вимоги правоохоронців. Про це він написав на сторінці у Facebook.

“Вранці в ПАТ “Укргазвидобування” маски-шоу СБУ і ГПУ. Ви хочете знати, як в Україні просуваються реформи? Ось так і просуваються: ввечері – реформи, вранці – обшуки. Ми нарощуємо видобуток газу, швидкими темпами модернізуємо виробництво. Перекриваємо корупційні схеми, такі як договори СД. Вистачає людей, яким це не подобається. Багато старих “елементів” воліють повернутися на потоки”, – написав Прохоренко.