Главная Головна Суд наклав арешт на нерухомість компаній Константина Жеваго

Суд наклав арешт на нерухомість компаній Константина Жеваго

0

1 лютого Печерський райсуд Києва – в рамках кримінального провадження №12015100010000279 (за підозрою в т.ч. екс-глави правління банку «Фінанси та кредит» В. Хливнюка в привласненні та розтраті коштів цієї фінустанови) – наклав арешт на низку об’єктів нерухомості, що належать ПАТ «АвтоКрАЗ» (основний бенефіціар – нардеп К. Жеваго, який контролював і банк «Фінанси та кредит»).

Йдеться в т.ч. про чотири десятки будівель у виробничому комплексі ВАТ ХК «Автокраз» за адресою Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Київська, 62, а також низку іншої нерухомості в м. Кременчук (у т.ч. гуртожиток, поліклініка, технікум, палац культури, квартири тощо).

Також 01 лютого цей же суд в рамках цього ж кримінального провадження наклав арешт на низку об’єктів нерухомого майна, які належать пов’язаним з Жеваго ПрАТ «Росава» (у т.ч. комплекс нежитлових будівель за адресою Київська обл., м. Біла Церква, вул. Леваневського, 83; нежитлові будівлі в с. Шкарівка Білоцерківського району тощо) та ПАТ «Стаханівський вагонобудівний завод» (у т.ч. майновий комплекс за адресою: Луганська обл., м. Стаханов, пр-т. Леніна, 67; комплекс нерухомого майна санаторію-профілакторію «Аіст», за адресою: Луганська обл., м. Стаханов, пр-т. Леніна, 67а тощо).

26 січня Печерський райсуд м. Києва наклав арешт на торгові марки, власниками яких є ТОВ «Артеріум ЛТД», ПАТ «Галичфарм», ПАТ «Київмедпрепарат» (пов’язані знову ж таки з К. Жеваго).

 

finbalance.com.ua