Главная Головна 11 років отримав злодій грабувавший людей у Салівці

11 років отримав злодій грабувавший людей у Салівці

    0

    Колегія суддів Крюківського районного суду Кременчука до 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна засудила 29-річного жителя Рівненської області, який приїхав у Горішні Плавні погостювати.

    Це одинадцятий вирок, який отримав за своє життя вищезгаданий громадянин. До того ж злочини він вчинив через 20 днів після звільнення з місць позбавлення волі, повідомляє видання vpoltave.info з посиланням на заступника керівника Кременчуцької місцевої прокуратури Олексія Захарова.

    “У травні 2016 року чоловік приїхав у гості в Горішні Плавні до знайомого, з яким раніше відбував покарання в колонії. Трохи погостювавши, він навідався у село Салівка Кременчуцького району, де, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, за кілька годин вчинив крадіжку, грабіж та розбійний напад, поцупивши з 2 осель місцевих мешканців гроші та мобільні телефони, завдавши людям матеріальних збитків на понад тисячу гривень. В одному з будинків господарю вдалося виштовхати непроханого гостя і зачинитися із середини”, – розповів Олексій Захаров.

    Зловмисника засуджено за ч. 3 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно, поєднана з проникнення у житло), ч. 3 ст. 186 (грабіж із погрозою застосування насильства, яке не є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, поєднаний з проникненням у житло), ч. 3 ст. 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчинений особою, яка раніше вчиняла розбій, поєднаний із проникненням у житло) КК України, повідомили у прес-службі прокуратури Полтавської області.